Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-12 19:32:51

 siostrzyczka

Nowa Duszyczka

9926180
Skąd: Lubin woj.Dolnośląskie
Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 8
Punktów :   

Witam :)

Jak już kilka osób przede mną, również przyszłam tu po przeczytaniu na "Furcie" informacji o nowym forum cieszę się że powstają nowe fora o takiej tematyce i przede wszystkim, że mogę być tu z wami a tak po krótce, to mam na imię Ania, mam 18 lat, jestem w klasie maturalnej, po której jeśli Bóg pozwoli stanę na progu aspirantatu ss.salezjanek czyli Córek Maryi Wspomożycielki... Narazie z radością idę "za księdzem Bosko noga w nogę", staram się w swojej codzienności rozeznawać powołanie i żyć tym, co Chrystus daje mi właśnie dzisiaj.. I przede wszystkim wytrwale próbuję dążyć do świętości! Zobaczymy co z tego wyjdzie Ale Chrystus powiedział "wystarczy ci mojej łaski"... Więc tam, gdzie chce mnie widzieć z pewnością wkrótce doprowadzi

Offline

 

#2 2010-11-12 20:45:05

 bluetootha

Moderator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 76
Punktów :   

Re: Witam :)

Witam Cię siostrzyczko ) dobrze, że jestes! <><


"Jeżeli masz zamiar służyć Panu, przygotuj swą duszę na doświadczenia." (Syr 2,1)

Offline

 

#3 2010-11-12 21:17:40

dzidziuś

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Witam :)

witam Cię Aniu! gratuluję Ci, że podjełaś taką piękną decyzję.

Offline

 

#4 2010-11-12 22:12:34

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Witam :)

Hej! To dobrze, że przywiało Cię tu do nas. Chętnie posłucham jak Bóg działa w takiej duszy jak Ty Nie uciekaj nam i bądź z nami! hihi.
3maj się. +


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#5 2010-11-14 21:22:06

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Witam :)

Pax* Witaj, miło Cię tu widzieć, ja też przybywam z "Furty".


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Κρατήσεις δωματίων Βόρειες Μαριάνες Νήσοι