Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-19 13:55:31

 Elizabeth

Wyróżniona Duszyczka

11442361
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 61
Punktów :   

SZCZĘŚĆ BOŻE

troszke juz tu napisalam wiec przydaloby sie wkoncu napisac cos o sobie. za wiele tego nie ma. mam na Ela mama 24lata. od 3lat jestem mezatka i mamy 2,5letnia corke. szczesliwa jestem ale jednak brakuje mi tego co bylo kiedys tej bliskosci z Bogiem ktorej teraz jakos dziwnie sie boje chociaz Bog nadal przeze mnie dziala.


"Kto chce naprawdę odnaleźć samego siebie, musi nauczyć się obcowania z przyrodą, bo oczarowanie jej pięknem wprowadza bezpośrednio w ciszę kontemplacji." JAN PAWEŁ II

Offline

 

#2 2010-11-19 16:46:17

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

Czyżby mój anioł przewodni pojawił się na forum? hihi.

Witaj Elu.
Uściskaj córeczkę od nowej cioci Natalii. Tak zapytam.. czy Ty kiedyś może rozważałaś swe powołanie? Różnie to bywa z tą bliskością z Bogiem po ślubie. Znam to z opowiadań gdyż nie jest mi dane być żoną, hihi. Bóg działa i działać będzie!
Chciałabym Cię zaprosić na 'Przelanie Ducha Świętego' w Częstochowie 27.11 co powiesz na uzdrowienie twej duszy? A nóż.. zbliżysz się do Ojca tak jak kiedyś <><


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#3 2010-11-19 16:59:57

 Elizabeth

Wyróżniona Duszyczka

11442361
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 61
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

jestem na kilku innych forach wiec zalezy o jakie chodzi i czy wogole chodzi o inne forum. bardzo chetnie ale jestem z okolic Gorzowa Wlkp. wiec calkiem nie ten rejon. zalezy jak daleko w czasie sie do tego przesuniemy o czym nadmienilas. wszak myslalam kiedys o zakonie. teraz to ewentualnie Swiecki Karmel jesli Bog pozwoli

Ostatnio edytowany przez Elizabeth (2010-11-19 17:01:59)


"Kto chce naprawdę odnaleźć samego siebie, musi nauczyć się obcowania z przyrodą, bo oczarowanie jej pięknem wprowadza bezpośrednio w ciszę kontemplacji." JAN PAWEŁ II

Offline

 

#4 2010-11-19 17:10:26

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

Animatorku
Kurcze. Wszyscy porozrzucani na całą Polskę, a ja tak chętnie kogoś oprowadzę po Częstochowie.
Świecki Karmel, no no pięknie! +


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#5 2010-11-19 17:26:08

 Elizabeth

Wyróżniona Duszyczka

11442361
Zarejestrowany: 2010-11-18
Posty: 61
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

hehe to juz wiem o co chodzi
ja bylam tyle co w gim. na Jasnej Gorze w ramach wycieczki a potem drugi na pieszej pielgrzymce. malo ale zawsze cos wrazenia do konca zycia.
a co Swieckiego Karmelu to mozna powiedziec ze mam jakas "slabosc" do KArmelu Bosego. moze przez to ze byli swietni Bracia u nas i prowadzili rekolki parafialne chyba wielkopostne i wtedy dostalam od jednego z nich Szkaplerz. materialowy mam ale medalik mi sie zgubil. mam drugi oczywiscie wiec cos w tym jest. czytalam Dzieje Duszy MAlej Terski. i jest mi bliska tak samo ja sw Faustyna. zreszta w DZienniczku tez Sw Faustyna pyta Terski czy bedzie swiata. badzo bliskie mojemu sercu ale jednka Dzienniczek bardziej wiele w tym tego co i ja odczuwam. kiedys chcialam byc taka jak Ona jak pierwszy raz obejrzalam o Niej film. a Dzieje mnie takze zafascynowaly bo wiele mowia o Bozym Milosierdziu. a to teraz tak wilu ludzi nie widzi i o tym zapomi8na ze Bog jest nie tylko Sedzia ale i Ojcem Milosiernym


"Kto chce naprawdę odnaleźć samego siebie, musi nauczyć się obcowania z przyrodą, bo oczarowanie jej pięknem wprowadza bezpośrednio w ciszę kontemplacji." JAN PAWEŁ II

Offline

 

#6 2010-11-21 21:18:29

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

Witam i zapraszam do współpracy, niech ożywia nas łaska Pana i Dobro.


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#7 2010-11-22 19:54:41

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

Ja jestem Ines mam 22 lata i studiuje pedagogikę na IV roku
Moja przygoda z Bogiem zaczeła sie w 16 roku mojego zycia i z perspektywy czasu widze ze On wybiera ludzi którzy są  w pewnych momentach swojego zycia  zagubieni

Offline

 

#8 2010-11-22 19:55:49

 Faustynka

Zainteresowana Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 193
Punktów :   

Re: SZCZĘŚĆ BOŻE

Ale jak ktos bedzie chciał sie czegos blizej o mnie dowiedzieć
to w chwili wolnej napisze cosik o sobie

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/