Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.


#1 2010-11-09 22:41:16

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Pax et Bonum! :)

Pax* Witam Was wszystkich gorąco!
Ciężko o sobie mówić, wiecie?
hmm... Nazywam się Agnieszka, mam 15lat, mieszkam w takiej dziurze- Wałbrzychu. Chodzę do szkoły muzycznej i gram na skrzypcach. Optymistka pełną parą!
I potwierdzę słowa Natalii- Pan to ma jednak poczucie humoru. Nawróciłam się niecały rok temu i już mi się zakon marzy. Ale w Nim wszystko jest możliwe. Siostry mówią, że jestem zakręcona, ale to dlatego, że jestem zakochana- wiadomo, w kim. Przepełnia mnie entuzjazm do głoszenia o Jego miłości.
Moje ulubione zajęcie to obecnie granie podczas rekolekcji na większą chwałę Bożą na skrzypcach razem z moimi kochanymi siostrzyczkami.
To chyba na razie tyle... Pozdrawiam w Panu! +


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#2 2010-11-09 22:48:55

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Matko Boża, dziewczyno.. co Ty tu napisałaś? Od kiedy ja mam siostrę bliźniaczkę? hihihi. Świadectwo widzę mamy bardzo podobne. Opinię także. Też kochasz głosić Słowo Boże. Uwielbiam skrzypce - ale nie gram. Hellou? Normalnie cud =D
Miło Cię poznać, siostro.
Musisz nas odwiedzić, oj musisz.
Dałabyś radę?


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#3 2010-11-09 23:04:09

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Bliźniaczka? Oj, widzę, że mamusia chyba coś przede mną przez te wszystkie lata ukrywała.
Ja tam w cuda wierzę.
Mi również miło.
Zależy jeszcze, kiedy i czy takowy termin nie będzie się pokrywał z rekolekcjami u moich siostrzyczek, hihi. Jeszcze nie wiem kiedy, ale kiedyś na pewno odwiedzę, obiecuję! =)

Ostatnio edytowany przez Chiara (2010-11-09 23:04:37)


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#4 2010-11-09 23:08:59

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Sprawdź sobie w dziale 'Rekolekcje...' tam jest wszystko napisane. Do tego myślę, że jakoś za niedługo będzie spotkanie takie weekendowe. To wszystko zależy od Siostry kiedy to znajdzie wolny czas. Przeczuwam, że będzie to grudzień hihi. Bardzo, bardzo.. zapraszamy do Krakowa. Jak przeżyjesz z nami ten weekend to będziesz jak nowo narodzona
Ja także w cuda wierzę.. a to jak działa we mnie Bóg jest już jednym. Postaram się napisać moje świadectwo jakoś jeszcze w tym tygodniu.. choć nie ukrywam, że się wstydzę haha.

+


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#5 2010-11-09 23:15:53

sourire

Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Chiara napisał:

Chodzę do szkoły muzycznej i gram na skrzypcach.

hejka-hej! Który rok grasz? I stopień czy może już II? ;>

Offline

 

#6 2010-11-09 23:25:32

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Do s.Pendrivki- patrzyłam, tylko jeszcze nie wiem, kiedy w tych okolicach będą organizowane rekolekcje we Wrocławiu (bądź Strzegomiu). Do Krakowa jednak mam trochę daleko..., jednak postaram się kiedyś wpaść.
Może też kiedyś podzielę się swoim świadectwem, ale póki co mam chyba jeszcze troszkę za mało siły. Ale kiedyś pewnie to zrobię.

Do sourire- tak ogólnie to teraz uczę się grać już 10 rok. II stopień- 3gimnazjum (+chodziłam rok w zerówce) A czemu pytasz? ;>


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#7 2010-11-10 10:23:54

Atena89

Nowa Duszyczka

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Witam

Offline

 

#8 2010-11-10 10:44:54

 siostraHiacynta

Moderator

2703753
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Re: Pax et Bonum! :)

O! jak się cieszę...witam Cię serdecznie, dobrze że jesteś.
Cieszymy się że odkrywasz Boga i On Cię pociąga.
Przyznam ze bardzo bym się ucieszyła gdybyś przyjechała ze skrzypcami na rekolekcje w lutym...
Ale rozumiem ,że to dla Ciebie dość daleko:)Niemniej zapraszam...
Niech Pan Cię rozraduje;)


"Najświętsza Duszo Chrystusowa żyj w nas"

Offline

 

#9 2010-11-10 20:25:10

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Oj, żeby siostra wiedziała, jak bardzo jestem teraz dzięki Niemu szczęśliwa...
Co do rekolekcji- w ten weekend powinnam od sióstr poznać już dokładny termin rekolekcji w lutym. Jeśli terminy rekolekcji się nie pokryją- to wtedy obiecuję wpaść.


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#10 2010-11-10 20:31:01

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Ekstra. Z wielką chęcią cię poznam.. a co powiesz na grudzień? Weekendowy wypad do nas?


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#11 2010-11-10 21:17:49

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Ja również chętnie bym Was wszystkich poznała. Ale to też zależy, kiedy. W grudniu rekolekcje mam 11-12. A na kiedy planujecie spotkanie? ;>


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 

#12 2010-11-10 21:23:49

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Oj. Nie wiem moja droga. Siostra Hiacyntka musi zadziałać, hihi. Ale pewno w grudniu tak się ułoży, że wpadniesz i nie ma innej opcji
+


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 

#13 2010-11-10 21:35:32

 Chiara

Duszyczka

10957743
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pax et Bonum! :)

Mam taką wielką nadzieję. Jeśli będzie już wiadomy termin, to dajcie mi znać. Pozdrawiam w Panu! +


Chrystus- to przepaść pełna światła...
Ten, kto w nią spojrzy, musi się w nią rzucić.

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Gianyar Hotels Papenburg