Przyjaciele Najświętszej Duszy Chrystusowej.

Forum o tematyce religijnej, powołaniowej, młodzieżowej.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-11-11 14:51:41

Ks. Marcin

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 26
Punktów :   

1 List Św. Piotra 3, 10-11

"Kto bowiem chce miłować życie i oglądać dni szczęśliwe, niech wstrzyma język od złego i wargi, aby nie mówiły podstępnie. Niech zaś odstąpi od zła,  czyni dobro, niech szuka pokoju i niech podąża za nim".

Szukasz przepisu na dobre życie? Ja taki posuadam, ale nie oczekuj niczego nadzwyczajnego. To stara, prosta życiowa mądrość. Oto ona: Powstrzymaj się od krzywdzących plotek i bezmyślnej paplaniny. Swoimi słowami możesz zranić innych ludzi. jeśli widzisz, że inni na własne życzemnie pakują sie w kłopoty, odwróć się i biegnij w drugą stronę. Nie warto być częścią tłum, jeśli tłum szykuje się do skoku w przepaść. Nie trzeba być geniuszem, by odkryć, że nierozważne i ryzykowne decyzje prowadzą do lekkomyślnego i niebzpiecznego życia.

Uciekaj od tego, co dla ciebie złe, a goń za tym, co dobre. Sam sobie zapewnisz pokój i szczęście, a tak niewiele będziesz żałował. Zaufaj Mi!

Autor Życiowych Mądrości, BÓG (E-mail od Pana Boga..., Edycja Św. Pawła 2005)

Offline

 

#2 2010-11-12 22:22:57

 Pendrivea

Szalona Duszyczka.

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 114
Punktów :   

Re: 1 List Św. Piotra 3, 10-11

Niestety bardzo często obrywa nam się słownie.. za plecami! To bardzo bolesne.. to chyba taki zły nawyk ludzie sobie nabyli, że bez plotek żyć nie potrafią. Niespodziewany 'atak' bliskiej nam osoby zabija naszą przyjaźń..


"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi."

— Jan Paweł II

Offline

 
"Powiadają, że na szczytach gór bliżej do Ciebie, a ja wiem, że i w dolinie Gehenny Jesteś tak samo blisko..."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Chalong berlin-hotel